Касета цін А4 паперові цифри

100,00 грн.
Касета виконана в стандартному форматі А4 і поділена на 2 зони. Верхня зона оснащена антивідблиску кишенею, який використовується для постійної вставки формату А5 з найменуванням продукту, старою ціною, візуалізацією і іншою важливою інформацією. У нижній частині розміщуються змінні блоки з цифрами, що вказують цену.Кассета виконана з ударостійкого пластику і стійка до механічних і температурних впливів, а також до несприятливих умов навколишнього середовища.

У комплекті з касетою цін йдуть 5 блоків з цифрами «1-9» і знаком «-». Вони включають 3 блоку з більшими цифрами, що використовуються, як правило, для розряду рублів і 2 блоки з меншими цифрами, що використовуються для позначення розряду копійок. Блоки надійно тримаються, а також легко вставляються і виймаються з касети цін. Перевагами наших блоків є міцність і довговічність, завдяки тому, що вони зроблені з пластика. Вони стійкі до механічних пошкоджень і передчасного зносу.

При забрудненні блоку ви зможете очистити його під струменем води.

Касети цін можуть підвішуватися як до стелі, так і до профілів UNITRACK і ECOTRACK за допомогою аксесуарів CLASP, C-HOOK, S-HOOK, M-RING.

формат А4

Колір чорний

Кількість (кратне упаковці) 1
Напишіть свій відгук
  • Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки
Отправить сообщение