Торгівельне обладнання для аптек

Торговельне обладнання для аптек
Для аптечного бізнесу є можливість виготовити на замовлення специфічне торгове обладнання. Подібний підхід не передбачає фіксованого і серійного виробництва, а кожне рішення приймається безпосередньо під устатковані об'єкт. Однак, обладнання для аптеки включає ряд фундаментальних конструктивних елементів, які ми використовуємо при розробці комплексних рішень:

    Вітрини, прилавки й шафи з склінням.
    Стійки з висувними шухлядками.
    Стелажні конструкції для розміщення інформаційної та рекламної продукції.
    Шафи з накопичувальними боксами і без них.
    Острівні демонстраційні стенди, і т.п.
Всі представлене в каталозі торгове обладнання для аптеки відповідає суворим вимогам замовників. В ході персональної розробки обов'язково враховуються характеристики приміщення, його геометрична форма, і площа.
Ми пропонуємо купити торгове обладнання для аптек з різним функціоналом. У конструкціях може бути застосована найсучасніша фурнітура, а також ексклюзивні дизайнерські рішення.
У Москві найбільш популярне обладнання для аптеки, як правило, виконано з прозорого або матованого скла. Даний матеріал володіє високою гігієнічністю, а також забезпечує простоту в обслуговуванні.
Додаткові можливості
Крім індивідуально розроблених рішень торгового аптечного обладнання ми забезпечимо установку стелажів і вітрин для аптечних павільйонів та кіосків в торгових будинках, супермаркетах та інших громадських місцях. Докладні фото подібного обладнання для малоформатних аптек представлені у відповідному розділі сайту.
Щоб грамотно облаштувати майданчик аптеки важливо раціонально розмістити все обладнання. Воно повинно забезпечувати показ продуктів для покупців і вільний доступ для фармацевтів. Всі ці аспекти враховуються фахівцями при розробці обладнання для аптеки, яке можна купити з персональної розробкою або за типовими рішеннями.
Для майданчиків, де додатково розміщується оптика можна замовити пристінні і настінні вітрини з особливими власниками для окулярів і інших продуктів. Крім того, прилавки можуть бути виконані з відповідним огородженням і віконцем для видачі покупок.
Отправить сообщение