Рейки

Рейка (профіль) пристінна.
Однією з найпопулярніших і затребуваних конструкцій для функціонального і компактного заповнення торгового залу спеціальним обладнанням є система Vertical - це модульна система, призначена для вертикального закріплення перфорованих стійок. Виробником передбачений великий вибір додаткових елементів таких, як кронштейни і полки різної довжини. Дана модульна система підійде для розміщення будь-яких видів товару в залах різної площі та з різним стилем інтер'єру. Величезний вибір моделей і розмірів навісного обладнання для даного виду стійок здатний задовольнити вимоги найвибагливіших покупців.

Для надійного монтажу додаткових елементів на закріплені перфоровані стійки потрібна наявність на кронштейнах блокувального гвинта, який надійно і міцно фіксує всі елементи. Система Vertical це універсальне торгове обладнання, виконане з матеріалів підвищеної міцності, має малу вагу що дозволяє легко і швидко збирати і розбирати конструкцію, а також транспортувати. Для магазинів і функціонального заповнення торгових площ система Vertical стане незамінний, міцним і надійним обладнанням. Універсальне обладнання для магазинів, що пропонують найрізноманітніший товар, починаючи з парфумерії та закінчуючи спортивним інвентарем. Скориставшись нашою пропозицією, ви придбаєте потрібну і функціональне обладнання, що, безсумнівно, приверне потенційних покупців і посприяє збільшенню рівня продажів вашого товару.

Монтаж і демонтаж даного обладнання не потребує проведення попередніх підготовчих робіт і застосування спеціальних інструментів. Збірка всіх елементів здійснюється за короткий період часу і не складе труднощів. Хід за даної модульною системою дуже простий, досить у міру необхідності протирати поверхню вологою губкою і видаляти пил або інші види забруднень

Стійки, або по іншому рейки це основа модульної системи Вертикаль. Вони являють собою П-подібний сталевий профіль з перфорацією. Залежно від потреби і видів навісних елементів використовують рейки з подвійною або одинарної перфорацією. Щодо покриття, найпоширеніше це хромування, рідше фарбування в білий або сірий колір.
Рейки монтують у вертикальному положенні до стіни дюбелями. Відстань між рейками відповідає довжині перемичок і дуг, які планують використовувати. Крім перемичок і дуг, на стійки кріпляться полицетримачі, кронштейни для вішалок і інші навісні елементи.
Отправить сообщение