Торгові стелажі з ДСП

Стелажі з ЛДСП
Торгово-виробниче об'єднання ПП БЕЛЛІРА завжди приділяє велику увагу багатофункціональності своїх виробів. Нам важливо, щоб ними його можна було взяти на самих різних етапах ділових процесів. Яскравий приклад тому - торгові стелажі з ДСП. Міцні і зручні, вони можуть використатися як в торговому залі і виставковому центрі, так і в офісі, або для складського зберігання.

Стелажі з ЛДСП для торгового залу
ПП БЕЛЛІРА із задоволенням пропонує Вам широкий асортимент стелажів для торгового залу з ЛДСП. У нашій фірмі ви зможете купити як поширені позиції - демонстраційний стелаж ЛДСП економ, стелаж з косими полками, так і більш рідкісні - наприклад, маленький стелаж-надтройку для викладки сухофруктів або стелаж для шпалер. Навіть найпростіший в нашій колекції стелаж ДСП відкритий гарантує Вам довгі роки надійної і бездоганною експлуатації. Нарешті, не обійтися без нас і тим, хто торгує не тільки стаціонарно, а й бере участь у виставках або часто переїжджає з місця на місце. Демонстраційна стійка - особливий стелаж з ДСП, який зможе зібрати навіть дитина. Він стоїть недорого, і встановити його можна там, де це потрібно Вам і Вашому бізнесу.

Стелажі для офісу
Стелаж для офісу - основа грамотної організації робочого місця Ваших співробітників. За фактом, офісний стелаж являє собою стелаж ДСП відкритий, лише розділений для Вашої зручності на безліч осередків. У ПП БЕЛЛІРА Ви можете підібрати стелажі від трьох до п'ятнадцяти осередків. Вирішили замовити у нас такий стелаж ДСП економ - зверніть особливу увагу на його ємність: від цього залежить, чи зможе він задовольнити всі потреби Вашого офісу в просторі для зберігання документів. Відмінним варіантом є офісні стелажі з ДСП полками, на яких Ви розставите ті папки, до яких вже давно не доходять руки.

Стелажі для складу
Все більш поширеною областю дрібного бізнесу, де знаходять своє застосування торгові стелажі з ДСП, що використовуються для складського зберігання. На них завжди доводиться істотно велике навантаження, ніж на всі інші позиції. Склади в малому бізнесі рідко займають велику площу, тому тут відразу слід звернути увагу на розміри необхідного вироби. Незважаючи на те, що наш асортимент постійно розширюється і оновлюється, для складу краще розглянути стелажі з ДСП на замовлення. Наші досвідчені майстри швидко вирахують точну вартість такого виробу, а Ви отримаєте унікальний і сучасний продукт, який буде радувати Вас довгі роки. Стелаж з ДСП на замовлення - довговічне і оригінальне рішення, про який не доведеться шкодувати.

У будь-якому випадку, як і завжди при співробітництві з ПП БЕЛЛІРА, Вас приємно здивує ціна. Ми завжди підемо Вам назустріч, що б Ви не вибрали - стелаж з ДСП на замовлення або стелаж з нашої колекції готових виробів, маленьку підставку до стелажу для сухофруктів або стелажі з ДСП полками.
Отправить сообщение