Торгові вітрини зі скла з отворами

Скляні ТОРГОВІ ВІТРИНИ

Вітрини, що складаються повністю зі скла мають важливу перевагу - це велика оглядовість товарів і більш "дорогою" витончений зовнішній вигляд. Конструктивно вони поділяються на два типи:

1. Вітрини, зібрані на міні кріпленні. Мається на увазі, що скла між собою з'єднує спеціальний мініатюрний кріплення. Це кріпильну фурнітуру, з хромованим покриттям, спеціально виготовлена ​​під ці цілі. Наприклад, щоб прикріпити полки до скляних стін таких вітрин, в них свердлити отвори, а в ці отвори вже вставляється кріплення, на який і кладеться полку. Перевага такого рішення в тому, що ці вітрини можна збирати і розбирати. Це важливий момент, якщо їх доведеться перевозити з місця на місце. Мінус - що кріплення все-таки присутня, хоч він і мініатюрний.

2. Вітрини з клеєного скла. У таких виробах бічні стінки склеюються з задньою стінкою. Полки теж фіксуються за допомогою клею. Скло вибирається більшої товщини, торці його в таких вітринах поліруються (полірування істотно покращує вид виробів). Клей використовується для таких цілей спеціальний ультрафіолетовий. Він забезпечує міцну зчеплення стекол при висиханні, а також він повністю прозорий, що негативно позначається на зовнішньому вигляді виробів. Перевага даних вітрин - відмінний зовнішній вигляд, дуже "дорого" цікаво виглядають. Недолік - труднощі при транспортування, (адже такі конструкції доведеться переміщати цілком, вони не розбираються). Висока вартість ремонту. Наприклад, якщо розіб'ється полку, то її на місці не заміниш, адже вона приклеєна ультрафіолетовим клеєм.

Вітрину доведеться відвозити на деякий час на виробництво, де і будуть виконані всі необхідні роботи.
Область застосування повністю скляних вітрин - це ювелірні магазини, біжутерія, магазини годин, мобільний зв'язок і т.д. Вообщем - дорогі і дрібногабаритних товари. Наша компанія спеціалізується на даному типі торгового обладнання і виконає всі роботи якісно і зі знанням справи. Важливий момент - це грамотний попередній 3D проект, відповідно до якого і буде виконаний замовлення.
Отправить сообщение