Вітрини та прилавки


Найдієвішим методом демонстрації товарів будь-якої категорії є торгові вітрини. Їх використовують різні магазини, від продуктових до ювелірних крамниць. Залежно від роду товару потрібно підбирати відповідні вітрини, які максимально ефективно його презентують. Найпоширеніші вітрини з ДСП, скла та алюмінієвого профілю.


Вітрини бувають закриті і відкриті. Закриті вітрини зберігають зовнішній вигляд товару, оберігають від запилення а також крадіжок, але видимість товару краще у відкритій вітрині. Якщо відвідувачів у магазині буває багато, і продавця не встигають всім приділити увагу одночасно, рекомендуються закриті вітрини, обов'язково з замками, що закриваються на ключ. Так само варто врахувати спосіб відкривання дверцят. Якщо площа магазина велика, зручніше будуть розпашні дверці, якщо місця мало, тоді підійдуть розсувні.

У більшості випадків вітрини бувають з тумбами. У тумбах зберігають запаси товару, упаковку від товару і інше, що не обов'язково бачити покупцеві. Дуже важливим моментом для вітрин є підсвічування товару. І хоча не всі вважають її потрібною, правильна підсвічування збільшує привабливість і відповідно продаж товарів.

купити ВІТРИНИ в магазин

За типом, вітрини діляться на пристінні й острівні. Острівні вітрини економлять торгову площу, і максимально ефективно презентують товар.

Торгові прилавки напевно саме найдавніше пристосування для торгівлі. Древнє тільки сама торгівля. І з тих пір торговці нічого ефективнішого не придумали. Саме біля торгового прилавка робиться презентація товару, обговорення знижок і прийняття покупцем рішення про покупку. Так що характеристики прилавка грають в торгівлі не останню роль.

ТОРГОВІ ВІТРИНИ і прилавки львів

Функціонально, прилавки бувають різні. Основний це розрахунковий прилавок. На ньому може бути місце для ваг і касового апарату. Ще бувають прилавки для демонстрації товару, прилавки-проходи. Найчастіше прилавки мають ящики для зберігання запасів товару.

Матеріали для виробництва вітрини різні, в залежності від потреб. Для виробництва прилавків використовують ДСП, скло, алюмінієвий профіль, пластик, МДФ і ін.
Отправить сообщение