Стійки для окулярів

Стійка для окулярів - це незамінне торгове обладнання в оформленні простору як магазину-оптики, так і інших магазинів, що займаються не тільки продажем основного продукту (одягу, сумок і т.д.), але і аксесуарів, таких як окуляри.

Стійка під окуляри повинна відповідати декільком важливим критеріям:

компактність і легкість установки;
зручність використання;
нейтральність колірного рішення;
доступність погляду покупця.
На Bellira.com.ua Ви зможете придбати стійку для окулярів, відповідну не тільки перерахованим критеріям, але ще і високим стандартам якості. Торговельне обладнання для окулярів виготовлено з металевих прутів, що відрізняються міцністю і спеціальним антикорозійним покриттям, що захищає обладнання від зовнішніх впливів. Стійок для окулярів не страшна підвищена вологість і температурні перепади, саме тому їх можна використовувати ще і на вуличних виставках товару. Білий же колір стійок допоможе освіжити інтер'єр.

На Bellira.com.ua стійки для продажу окулярів представлений в асортименті:

широкий розмірних ряд;
крутяться і стаціонарні;
з дзеркалом для примірки і без нього;
стійка для окулярів для підлоги і настільна.
Круглі крутяться стійки під окуляри допоможуть покупцеві ознайомитися з усім Вашим асортиментом очок і розглянути його детально. Крім цього дана конструкція відрізняється найбільшою компактністю і не займе багато місця в торговому просторі.

Найбільш вигідно купити стійки для окулярів в Україні можна в нашому Інтернет-магазині. Демократичні ціни, індивідуальних підхід і мінімальні терміни поставки - ось, що відрізняє магазин Bellira.com.ua!

Стійка для окулярів для підлоги - не єдиний помічник у оформленні простору торгової точки. Вигідні умови покупки поширюються також на обладнання для ювелірних магазинів, манекени та інші категорії.
Отправить сообщение