Торгові скляні вітрини та прилавки з алюмінієвого профілю

Вітрини з алюмінієвого профілю
Кожен підприємець знайомий з ситуаціями, коли потрібна особлива, безкомпромісна надійність. Важлива галузева виставка, перевірка вищестоящого керівника, переїзд - ось справжні випробування для того, хто використовує недороге торгове обладнання. Разом з тим, у ПП БЕЛЛІРА є рішення - алюмінієвий профіль для вітрин. Алюмінієвим профілем називається різновид металевої фурнітури, що забезпечує надійність кріплення скла і ДСП в торговій вітрині. Цей легкий і довговічний матеріал робить наші вироби зручними в експлуатації і транспортуванні.

Скляні вітрини з алюмінієвого профілю - кому і навіщо?
Як вже відомо нашим постійним клієнтам, торгово-виробниче об'єднання ПП БЕЛЛІРА займається найширшим спектром робіт з виготовлення торгових меблів економ-класу. Виготовлення вітрин з алюмінієвого профілю - один з ключових і найбільш трудомістких видів нашої діяльності. Це пояснюється тим, що купити вітрини необхідно кожному, хто входить в малий бізнес - вони незамінні як в стаціонарному, так і в пересувному магазині, в аптеці, в торговому павільйоні, в «острівці» торгового центру і на ринку, на виставці, а іноді - і в домашньому зберіганні. Широко застосовується профіль для вітрин, що забезпечує стійкість і зносостійкість конструкцій. Але саме ці якості, разом з функціональністю і легкістю збірки важливі для сучасного підприємця! Скляні вітрини з алюмінієвого профілю стануть прекрасною відправною точкою Вашої справи.

Торгові вітрини з алюмінієвого профілю - купити готову або замовити?

На це питання немає однозначної відповіді. ПП БЕЛЛІРА рекомендує Вам зробити всю торгові меблі для Ваших точок на замовлення. По-перше, виготовлення вітрин з алюмінієвого профілю дозволить найбільш грамотно розпорядитися наявної у вас торговою площею, по-друге - дозволить заощадити час, отримавши бажаний результат після звернення, а не після оновлення асортименту. По-третє, індивідуальний підхід до покупки вітрини навіть в такому насиченому в діловому плані місті, як Львів, вигідно виділить Вас серед конкурентів. Алюмінієвий профіль для вітрин є дивно адаптивним матеріалом - простіше кажучи, саме з нього нам легше зробити для Вас те, що вам хочеться. Тим часом, якщо у Вас немає бажання витрачати час і фантазію на підбір оптимального проекту, приїжджайте до нас - і виберемо профіль для вітрин з тих зразків, які вже є в наявності!

Якими бувають торгові вітрини з алюмінієвого профілю?
На це питання важко відповісти описом - дивіться наш каталог. Там Ви знайдете все, що хотіли купити чи не з моменту створення свого бізнесу. Вас чекають вертикальні і кутові вітрини, вітрини з накопичувачами і подіумами, з глухою або прозорою задньою стінкою. Алюмінієвий профіль для них робиться на високотехнологічному обладнанні з кращого вітчизняного сировини, що надає нашим виробам справді залізний характер. Приходьте, і переконайтеся в цьому самі!

Алюмінієвий профіль ПП БЕЛЛІРА. Залізно!

Скляні торгові вітрини і прилавки мають дуже широке застосування в торгових точках. І це зрозуміло, адже вони мають ряд переваг. Перше це ефективна презентація товару. Завдяки прозорості скляних стінок, товар можна розглянути з усіх боків, як музейний експонат, і в той же час він захищений від пилу, від любителів помацати а також від злодіїв.
Торгові скляні вітрини з алюмінієвого профілю найпопулярніші серед подібного торгового обладнання. Вони надійніші від інших варіантів вітрин зі скла, оскільки профіль частково захищає від механічних пошкоджень. Вони володіють легкою вагою, що полегшує транспортування, або перепланування в самому магазині. Вони прості в збірці і мають можливість модифікації, наприклад можна змінити кількість полиць, замінити одну зі стінок на ДВП або перфорацію, додати фриз.
Основні матеріали для складання вітрин: алюмінієвий профіль, скло різної товщини, ДСП і фурнітура. Алюмінієвий профіль має анодоване покриття. Для стінок вітрин використовують скло 4мм, для скляних дверей і полиць 5-6мм. Скляні полиці і двері полірують по контуру. ДСП застосовують при виготовленні тумби вітрини або прилавка.
Отправить сообщение