Торгові скляні вітрини та прилавки з алюмінієвого профілю

Скляні торгові вітрини і прилавки мають дуже широке застосування в торгових точках. І це зрозуміло, адже вони мають ряд переваг. Перше це ефективна презентація товару. Завдяки прозорості скляних стінок, товар можна розглянути з усіх боків, як музейний експонат, і в той же час він захищений від пилу, від любителів помацати а також від злодіїв.
Торгові скляні вітрини з алюмінієвого профілю найпопулярніші серед подібного торгового обладнання. Вони надійніші від інших варіантів вітрин зі скла, оскільки профіль частково захищає від механічних пошкоджень. Вони володіють легкою вагою, що полегшує транспортування, або перепланування в самому магазині. Вони прості в збірці і мають можливість модифікації, наприклад можна змінити кількість полиць, замінити одну зі стінок на ДВП або перфорацію, додати фриз.
Основні матеріали для складання вітрин: алюмінієвий профіль, скло різної товщини, ДСП і фурнітура. Алюмінієвий профіль має анодоване покриття. Для стінок вітрин використовують скло 4мм, для скляних дверей і полиць 5-6мм. Скляні полиці і двері полірують по контуру. ДСП застосовують при виготовленні тумби вітрини або прилавка.
Отправить сообщение