Торгові прилавки з ДСП

Прилавки з ДСП
Ще одне прекрасне рішення для Вашого бізнесу, яке дарує Вам співпрацю з ПП БЕЛЛІРА - торгові прилавки з ЛДСП. Прилавок - альфа і омега Вашого магазину, аптеки, пункту прийому або шоурума! Прилавок може стати прекрасною відправною точкою для оснащення торгового залу , навколо якої Ви зможете зібрати разом з ПП БЕЛЛІРА весь ансамбль Вашого бізнесу. Для найбільш економних і далекоглядних ми пропонуємо недорогі прилавки з ЛДСП.

Один прилавок - десяток функцій!

Навіщо потрібен торговий прилавок? Найпростішу функцію назве навіть недосвідчена людина - на прилавку стоїть касовий апарат і грошовий ящик. З цим завданням відмінно справляються наші касові прилавки з ЛДСП, надійні і легкі в сборке.Оні, безсумнівно, будуть надійною основою під найскладніший і громіздкий касовий механізм, дозволять розмістити важкий грошовий ящик.

Торгові прилавки зі скла
C їх зручними полицями ідеально підходять для зберігання запасу чекової стрічки, для пристрою безперебійного живлення касового апарату. Крім цього, прилавки з ДСП і скла будуть відмінною основою для викладення товару в прикасовій зоні. Сюди можна розмістити шоколадні батончики, цукерки, жувальну гумку, засоби від похмілля і інші товари з самої «смачною» націнкою. Покупець просто не зможе піти без покупки. Нарешті, прилавки з ДСП можуть використовуватися для складування оперативного запасу продукції - співробітникові не доведеться бігти на склад за знадобиться гостю магазину товаром. Одним словом, купити прилавок від ПП БЕЛЛІРА - рішення, про яке Вам не доведеться шкодувати.

Чому саме з ЛДСП?

У грамотного підприємця може виникнути резонне питання - чому ж так вигідно відрізняються прилавки-економ з ЛДСП? Чи не є низька ціна критичної для якості кінцевого продукту. Поспішаємо розвіяти всі Ваші сумніви - налагоджені технологічні процеси і власне виробництво дозволяють нам робити прилавки з ДСП для магазину одночасно недорогими і дуже надёжнимі.При правильній експлуатаціі торгове обладнання прослужать вам десятки років. Наші панелі ЛДСП робляться з кращої деревини алтайських лісів на високотехнологічному підмосковному виробництві.

Глухі прилавки, касові прилавки з ЛДСП і скла - універсальні варіанти, але цей матеріал дозволяє вирішувати і структурувати будь-яку торговельну площадку. Наприклад, ПП БЕЛЛІРА поставляє прилавки для ювелірних виробів і кутові прилавки. Прилавки-проходи - зручні прилавки з ЛДСП для тих, кому постійно треба перетинати кордон касової зони і торгового залу. Навіть найдовший текст не відобразить все різноманіття нашого модельного ряду - приїжджайте до нас і подивіться всі наші прилавки з ЛДСП для магазину!

Більше ми не маємо права займати Ваш дорогоцінний час. Завершуючи цей короткий огляд, можемо лише порадити Вам в якості найкращого рішення зробити касові прилавки з ДСП на замовлення. Невеликі і легкі, вони впишуться навіть в самі скрутні умови торгового залу.

Залишайтеся з ПП БЕЛЛІРА і пройдіть шлях від прилавка з ДСП до вершин бізнесу!
Отправить сообщение