Про компанію

Приватне підприємство Белліра з самого початку існування зосередилось на сфері торгового обладнання. Загалом, наші працівники, більша частина сьогоднішнього складу, працюють над спільною справою понад 15 років. І це обовязково має відзеркалення в майстерності, якості виробів, ефективності виконання роботи.
Ми пропонуємо повний пакет послуг для наших клієнтів:
Насамперед це консультація клієнта. Визначивши його потреби, ми можемо запропонувати якісь корективи, порадити оптимальний варіант базуючись з власного досвіду.
Наступне це проектування, підготовка комерційної пропозиції. Якщо є потреба, замірник виїзжає на обєкт, робить детальний план приміщення, занотовує побажання клієнта відносно розміщення торгового обладнання. Інколи замовник вже маючи ці дані відправляє нам на електронну пошту для прорахунку.
Після узгодження всіх питань таких як дизайн, ціна, термін виконання, доставка чи монтаж, справа переноситься в виробничі цехи. На сьогоднішній день наш виробничий відділ максимально технічно укомплектований, що дозволяє мати замкнутий цикл виробництва. Це порізочні станки, фрезерувальний, станок для поклейки кромки, станок для ламінування плівкою.
Щоб максимально відповідати запитам клієнта, паралельно з виробничою діяльністю ми займаємось продажом торгового обладнання від інших виробників, як українських так і закордонних. Така наша стратегія дозволяє нам постійно перебувати в пошуку якихось новинок. Також це добавляє зручності замовникам, економить їх енергію і час.
Отправить сообщение