Меблі для магазину з ДСП

Торгове обладнання.Вітрини та прилавки з ДСП і скла
У цьому розділі представлені:

Торгові вітрини з ЛДСП і скла. Це найбільш дешевий варіант оформлення торгової площі магазину. Часто разом з ними купують - стелажі і прилавки.
Торгові вітрини з ЛДСП і скла (тип "Башточки"). Такий тип вітрин може мати скло з усіх боків.
Торгові вітрини з ЛДСП і скла "360". Це самі презентабельні вітрини. Верх-низ ЛДСП, середина скляна - нічого зайвого!
Торгові прилавки з ЛДСП і скла.


Ціни на вітрини
На нашому сайті представлені стандартизовані вироби та ціни на них. Ви можете купити торгове обладнання , а вартість вітрини або прилавка залежить від конкретних розмірів, конструкції, матеріалів і фурнітури. У нашому торговому обладнанні враховані сертифіковані матеріали ЛДСП і HDF, пластикова кромка (0,5 і 2 мм) і фурнітура класу "стандарт" (існує ще клас "економ") - в результаті отримуємо хороше поєднання ціни / якості готових виробів.

Можливе виготовлення будь-яких торгових виробів за індивідуальним замовленням. Ви можете вносити в конструкцію будь-які зміни, використати економпанелі , перфоровані рейки а ми можемо спроектувати вітрину саме під Ваші торгові напрямки. Тобто Ви можете підібрати будь-який вподобаний колір ЛДСП і будь-яку фурнітуру - від "економ" до "люкс" -класу.

Для розрахунку точної ціни досить переслати ескіз нам e-mail або під'їхати в офіс, уточнити матеріали і фурнітуру - і ми скажемо ціну конкретно на ваш запит, під ваш розмір і колір.Як купити торгове обладнання вітрину з ДСП?
Зв'язатися з нами і ми сформуємо Ваше замовлення.
Підтвердити замовлення і зробити передоплату. Варіанти оплати:
Готівковий розрахунок (у нас в офісі)
Безготівковий розрахунок (на карту або рахунок в банку)
Прийняти готову торгову меблі.
Отправить сообщение