Сітчасте обладнання

Торгові сітки та решітки для товарів
Популярні конструкції, які використовуються для викладки і демонстрації продуктів харчування і одягу - торговельні сітки і грати. Дані аксесуари мають невелику вагу, різні розміри і ширину комірок, на окантовці яких кріпляться прищіпки, товарні експозиції і вішалки з виробами. За рахунок своєї мобільності і компактних розмірів торгові решітки можуть встановлюватися на будь-якому стенді для рекламних акцій і показу додаткових аксесуарів. Ми пропонуємо широкий асортимент конструкцій різного кольору і виконання. Заявку на оптову та роздрібну партію можна залишити на сайті компанії, заповнивши форму, а також по телефону, отримавши консультацію менеджера.Характеристики торгових сіток і решіток
Всі торгові сітки і грати виконані з міцного металевого сплаву і трубок, які розраховані на невелику вагу товарних позицій і низьке навантаження. В якості покриття використовується хром, оцинковка і порошкова фарба, стійка до стирання і відшарування. Захисне покриття гарантує не тільки естетичність виробів, але також захист від вологого середовища і корозії, що особливо доречно при вуличній торгівлі.
Види конструкцій різноманітні, а їх переваги щодо стаціонарного обладнання для торгових точок очевидно:

Габаритні розміри дозволяють вибрати модель решітки для приміщень малої площі і проводити їх установку в будь-якому місці, не займаючи вільної площі в павільйоні.
За рахунок зручної системи кріплення можна створити різного роду конструкції за допомогою декількох виробів, формуючи тим самим аналог перегородки або кутовий варіант стенду.
Навісні моделі монтуються на стіну, економпанелі або будь-які стелажі.
Підлоговий варіант доповнюється ніжками і стійким підставою, легко переміщується по залу і може демонструвати вироби з двох сторін.
При необхідності викладення великої групи товарів використовуються аксесуари у вигляді гачків, прищіпок, навісних полиць, кошиків і кронштейнів.
Отправить сообщение