Стійки для взуття

Стійка для взуття - це необхідний атрибут будь-якого взуттєвого магазину, або бутіка, в якому взуття продається в якості додаткового товару. Справа в тому, що будь-яке взуття при її неправильному зберіганні може втратити товарний вигляд, і покупці в такому випадку навряд чи її придбають.

Купити стійку для взуття в нашому інтернет-магазині можна в асортименті з:

різними габаритними розмірами;
різною кількістю полиць для взуття.
Стелажі для взуття в магазин - це зручний елемент торгового обладнання магазина для демонстрації різних колекцій взуття. Купивши кілька стійок, Ви зможете функціонально оформити простір, розсортувавши взуття за призначенням, минулими сезонами, новинкам і старих колекцій, акційними парам і так далі.

Завдяки своєму нейтральному білому кольору, стійка для взуття додасть в інтер'єр магазину свіжості і підійде для демонстрації взуття різних кольорів і матеріалів.

Металева стійка для взуття від ПП БЕЛЛІРА покрита спеціальною порошковою фарбою, яка захистить її від впливу зовнішнього середовища, що зробить актуальним використання стійок на вулиці в будь-яку погоду.

ПП БЕЛЛІРА - це ідеальний інтернет-магазин для тих, хто звик шукати баланс між високою якістю і зниженою вартістю. Вигідні умови покупки поширюються не тільки на стійки для взуття для магазину, але ще й на інші види торгового обладнання, наприклад, манекени або стійки для одягу. Особливої ​​актуальності такі умови купуються власників універсальних магазинів одягу та аксесуарів.

Стійка під взуття в магазин підійде і для викладки інших видів товару, супутніх покупці взуття, наприклад, креми, шнурки устілки, шкарпетки та інші товари.

Стійка для взуття від ПП БЕЛЛІРА - це ідеальний варіант для демонстрації будь-якого асортименту взуття.
Отправить сообщение