Торгові острівці

Торгові центри здають в оренду не тільки магазини закритого типу, але і не обладнану для торгівлі торгову площу в місцях з великою прохідністю. Оптимальне рішення для таких місць це торгові острівці. Якщо острівні прилавки зроблені якісно, ​​яскраво і стильно, вони дуже сильно привертають увагу. Тому до вибору такого торгового обладнання потрібно підходити відповідально. Краще, звичайно, замовити індивідуальний дизайн торгового острівця, особливо якщо таких торгових точок планується кілька, щоб ваш бренд був упізнаваним. Бажано підібрати виробника з великим досвідом в цій сфері, отримати якісь поради з практики, врахувати всі нюанси. Часто свої вимоги до дизайну острівців ставить сам торговий центр, хоча і враховує побажання орендаря. Досвідчений виробник торгового обладнання завжди допоможе знайти цю золоту середину між побажаннями орендодавця і орендаря, зберегти індивідуальність Вашого острівної магазину, вкластися в планований бюджет.

Які ж переваги торгових острівців перед магазинами закритого типу в тому ж торговельному центрі. Щоб заманити відвідувача, магазини закритого типу використовують яскраві вивіски, манекени, роздають листівки, роблять знижки і розпродажі та інші витратні методи. А ось якщо Ви власник торгового острівця, більшість відвідувачів торгового центру волею-неволею проходять біля Вас, і по суті є відвідувачами вашого магазину, без додаткових витрат. Звичайно ж, Ваші торгові вітрини і прилавки повинні бути яскравіше і привабливіше ніж у сусідніх торговельних острівців. Ще однією перевагою є доступ до вітрин з усіх боків острівця. Таким чином ви не втрачаєте  відвідувачів торгового центру ні тих яки щойно завітали, ні тих що вже виходять, ні тих що прогулюються. Є плюси і для персоналу. Залишаючись на одному місці продавці мають доступ до всього товару. Але головний плюс торгового острівця це відносно невисока орендна плата.

Торгові острівці не для всякого товару підійдуть. Зрозуміло що велику побутову техніку або будівельні матеріали через габарити не придатні для торгівлі в острівних магазинах. Торгові острівці чудово підійдуть для таких товарів як: ювелірні прикраси, мобільні телефони, друкована продукція, парфумерія, приправи, солодощі та багато іншого.
Отправить сообщение