Торговельне обладнання для магазинів професійної косметики і інструментів для салонів краси

Фахівці ПП Белліра не тільки виготовлять для вас різне обладнання для продажу косметики та парфумерії, але і складуть дизайн проект магазину, враховуючи всі особливості приміщення і ваші побажання.

Вимоги до обладнання для торгівлі косметикою
Найважливіша роль, яку виконує торгівельне обладнання під косметику, - максимально зручна для покупця демонстрація товару.

Як правило, все обладнання витримано в пастельних кольорах, які не кидаються в очі - бежевому, світло-сірому, білому і т.д.

Найчастіше для продажу косметики використовується скляні вітрини. В оточенні скла і яскравого підсвічування товар виглядає найбільш привабливо.

До речі, про підсвічування обладнання для магазинів косметики. По-перше, підсвічування не повинна спотворювати кольори - покупцям важливо якомога точніше підібрати відтінки помади або тіней. По-друге, будь-яка косметика - це товар, який вимагає особливого поводження. Вона дуже чутлива до світла і тепла, яке виділяють світильники.

Серед інших видів торгового обладнання для косметичних магазинів популярністю користуються вітрини-прилавки. Вони зручні для різних видів декоративної косметики, таких як туш, помади, тіні і т.д.

Вимоги до обладнання для парфумерії
До обладнання для магазинів парфумерії пред'являється менше вимог, ніж до продажу косметики. Тепло від світильників не робить згубного впливу на товар, та й натуральність підсвічування має невелике значення: парфумерію зазвичай вибирають не по красивій упаковці.

Однак обладнання для продажу парфумерії має бути більш міцним і зносостійким, так як скляні пляшечки з парфумами - товар крихкий. Фабрика «Віка» виробляє обладнання для магазинів з високоміцного скла, яке, на відміну від, наприклад, МДФ, виглядає менш ваговито і в той же час володіє великою надійністю.

Устаткування для магазину косметики та парфумерії: нюанси
Така продукція, як косметика і парфумерія, зручна тим, що її розміри досить малі. Що дозволяє тримати товар не в складському приміщенні, а прямо в торговому залі магазину. Це можуть бути стелажі, вітрини та прилавки з різними накопичувачами.

Устаткування для магазинів косметики та парфумерії різниться в залежності від специфіки магазину. Якщо це магазин самообслуговування, то доречні відкриті пристінні і острівні стелажі і вітрини. Як правило, на них розміщуються тестові зразки продукції. У класичних магазинах для демонстрації косметики і парфумерії найчастіше використовується вітрини і стелажі зі скляними дверцятами. Вони функціональні і мають привабливий зовнішній вигляд.

ПП Белліра пропонує найрізноманітніші типи обладнання для торгівлі косметикою і парфумерією.
Отправить сообщение