Торгове обладнання для магазинів мобільного зв'язку

Торговельне обладнання для салонів мобільного зв'язку

У категорію обладнання для салонів мобільного зв'язку входять всілякі вітринні і стелажні вироби для показу портативних пристроїв, різноманітних аксесуарів, панелей інформаційної та рекламної підтримки.

Купити торговельне обладнання для салонів мобільного зв'язку найзручніше у вигляді комплексного вирішення, доповнюється в міру потреби різноманітними модулями у відповідній стилістичної концепції. Подібні варіанти називають модульним устаткуванням для магазинів мобільного зв'язку.
Рішення і можливості

Наша організація запропонує повноцінний асортимент торгового обладнання, потрібного для салонів мобільного зв'язку, та інших торгових майданчиків. В каталозі зосереджені:

    Вітринні і стелажні вироби з різноманітних матеріалів відкритого і закритого типу.
    Функціональні прилавки з накопичувальними відділеннями для коробок від телефонів і оперативного запасу товарів.
    Настінні панелі для аксесуарів, засобів по догляду за портативною електронікою, а також інших супутніх товарів.

    Острівні стелажі відкритого типу для установки під монтаж системи безпеки від крадіжок, і т.п.
В каталозі презентовано типове обладнання для салонів мобільного зв'язку, купівля якого може бути здійснена з персональної декорацією під фірмовий стиль компанії замовника. Можливо виготовлення «під замовлення» за кресленнями сторонніх розробників або з урахуванням переваг клієнтів і подальшою розробкою інженерами нашої компанії.
Оснащення і матеріали
У Львові популярним обладнанням для салонів мобільного зв'язку є скляні вітрини, що передбачають найкращу візуалізацію виставленої електроніки і гаджетів. Вбудовані системи підсвічування підсилюють ефект, що сприяє збільшенню продажів і демонстрації новинок у вигідному рахунку.
Ми постачаємо обладнання для стільникових салонів з деревних плит і металу:

    пристінні конструкції,
    стелажні вироби,
    стійки,
    настінні панелі,
    бокси для запасів і т.п.
Крім великогабаритних виробів важливо передбачити наявність дрібних презентаційних аксесуарів - власників, підставок, інформаційних і рекламних табличок. Подібні дрібниці забезпечують ергономічне уявлення асортименту, а також здатні візуально збільшувати цінність пропонованої продукції.
Отправить сообщение