Настінні перекидні системи

Економте місце з настінними перекидними системами!
Перекидні системи являють собою рамку з перекидними кольоровими кишенями, поєднану з кріпильним механізмом. В кишені поміщається поліграфічна продукція рекламного або інформаційного характеру. Подібна настінна демонстраційна конструкція призначена для розміщення на стінах, що особливо затребуване для малогабаритних приміщень. Настінні перекидні системи більш ефективні в порівнянні з інформаційним стендом, так як вміщають більше даних і при цьому не займають багато місця. Вони використовуються в магазинах, медичних установах, адміністративних приміщеннях для повідомлення відвідувачів.

Переваги настінних перекидних систем
Настінні перекидні системи поставляються в повному комплекті. Також доступні і окремі деталі: рами, кріплення, якими можна замінити вийшли з ладу складові.

Висока якість матеріалів і збірки забезпечує довгий термін експлуатації системи.

Завдяки наявності в асортименті рамок різних кольорів перекидна система легко адаптується до різних інтер'єрах.

Кольорові кишені захищені покриттям антивідблиску, яке надає можливість зручно ознайомитися з друкованим матеріалом, демонстрованих перекидними системами.

Можна вибирати конструкції різного ступеня міцності і, відповідно, управляти бюджетом закупівель.

Є необхідність в презентації ваших послуг і товару за допомогою настінних перекидних систем? Звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті, і замовляйте якісну продукцію за помірними цінами.
Отправить сообщение