Аксесуари для підвішування

Поличні цінникотримачі, гачки для підвішування, троси - без цих дрібниць не обходиться жодна рекламна конструкція. У нашому каталозі Ви знайдете все, що необхідно для забезпечення підвішування рекламних Мобайл, плакатів, вивісок та інших підвісних ПОС матеріалів, їх кріплення стель різного типу. Досвід багатьох компаній доводить, що дешевше і надійніше купити власники цінників та інші готові рекламні аксесуари для підвішування, ніж «винаходити велосипед». Зверніть увагу, що для підвішування підвісних рекламних конструкцій різної ваги використовуються різні типи власників - орієнтуйтеся на вагу, зазначений в технічному описі виробів в друкованому каталозі або на нашому сайті.

даному розділі ви знайдете все, що необхідно для підвішування рекламних плакатів, вивісок, Мобайл і будь-яких інших підвісних ПОС-матеріалів, а також їх кріплення стель різного типу.

Найзручнішим варіантом для підвішування інформації служать різні гачки, карабіни, спеціальні кільця і ​​інші кріплення, які можна використовувати в будь-якому місці приміщення, де є можливість підвісити товар під стелею, встановлене обладнання або комунікації.

При виборі цікавить вас підвісу, необхідно враховувати потрібний вам колір, розмір, в також вага підвішується конструкції.
Отправить сообщение