Рекламна фурнітура

Рекламна фурнітура для безпроблемного організації реклами
У нас ви можете замовити якісну рекламну фурнітуру в будь-якій кількості. Гарантуємо бездоганне виконання, акуратну обробку матеріалу і експлуатаційні якості, відповідні заявленим в характеристиках товару.

Навіщо потрібна рекламна фурнітура?
Рекламні допоміжні деталі і пристосування призначені для оформлення торгових і виставкових площ і організації заходів, що сприяють просуванню товару в місцях продажів і впливають на вибір споживачем конкретного продукту. Вони прості у використанні, часто виконані з легкого прозорого пластика, щоб не відволікати увагу від інформації, що представляється.

наш асортимент
Для фіксування рекламного матеріалу на плоских вертикальних і горизонтальних поверхнях рекомендується використовувати присоски з гачками або отворами. Їх зазвичай виготовляють з пластичного прозорого силікону, що забезпечує щільне прилягання матеріалу до тримає основі і, як наслідок, міцну фіксацію.

Для з'єднання різних стійок, кріплення шелфтокеров, вивісок та інших POS-матеріалів застосовуються різнокольорові або прозорі пластикові гвинти. Вони можуть бути різних видів: гвинти з заклепками, гайками, в формі квік-замку, наскрізного з'єднувача і ін.

Ніжки для воблерів з прозорого пластика створюють ілюзію ширяючого в повітрі інформаційного носія - своєрідної приманки, яка залучає увагу споживачів і мотивуючої на покупку. Кріпляться ці з'єднувальні елементи до поверхні полиць і стелажів на двосторонній скотч підвищеної міцності.

У нас також можна придбати іншу рекламну фурнітуру: з'єднувачі, троси, власники, гачки за вигідними цінами. Щоб дізнатися більше, звертайтеся до наших фахівців!
Отправить сообщение