Касові розділювачі товару

Розділювачі касові
До торгівельного касового інвентарю відноситься такий вид POS-матеріалів як касовий розділювач. Він служить розмежувачем товарів покупців на касовій транспортировочной стрічці і грає важливу роль в впевненою роботі касира і в спокої споживачів за свою покупку. Такий вид POS-матеріалів використовуються і в якості рекламних носіїв в прикасовій зоні. З цією метою застосовується друкована вставка або нанесення інформації безпосередньо на поверхню методом шовкографії. Залежно від форми касові розділювачі бувають двох видів: прямокутні і трикутні. Також можливе виготовлення розділювачів нестандартних форм, розмірів і кольорів. Для розміщення індивідуального замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами.

Розділювач на касу
Невеликий пластиковий або алюмінієвий брусок, призначений для поділу товарів, викладених на транспортировочной стрічці різними покупцями в черзі до каси магазину, використовується також для розміщення рекламної інформації. Касові розділювачі мають наступні конструкційні особливості:

Мала вага, що необхідно для легкого перекладання його на транспортировочной стрічці.

Міцність, що важливо при інтенсивній і необережної експлуатації, частому падінні і ударах.

Достатня ширина торців прямокутного або трикутного розділювач, що використовується для нанесення інформаційного матеріалу.
Отправить сообщение