Кріпильні аксесуари для пластикових рамок

Кріпильні аксесуари всіх видів
Пластикові рамки використовуються для надання споживачу детальної інформації про товар та спеціальні пропозиції магазина. Вони можуть бути різних розмірів і встановлюватися на будь-якій поверхні завдяки широкому асортименту сумісних кріпильних аксесуарів для пластикових рамок. Вибір кріплення залежить від місця монтажу, розмірів рамки і матеріалу, на якому планується установка рекламоносія. Ви можете підвісити рамку на будь-якій висоті, в тому числі до стелі, розставити кілька виробів на полицях і стелажах або прикріпити їх за допомогою магнітних власників на вертикальних металевих поверхнях. Можливості дійсно широкі! Розглянемо докладніше кріплення пластикових рамок.

Види кріпильних аксесуарів для пластикових рамок
Тримачі можуть бути магнітними, на присоску або на замку. Перші призначені для металевих поверхонь, другі частіше використовуються для скла, треті кріпляться до труби, торця стелажа, полиці, решітці купівельної корзини або ємності для зберігання товарів.

Струбцини для рам є зажим з П-образного профілю і гвинта, поєднаного з власником, до якого прикріплюється рамка. Безпосередньо струбцина може бути встановлена ​​на полицях, трубах і інших деталях меблів або архітектурних елементах.

Гачки для підвішування пластикових рамок можуть бути використані при комплектації підвісних систем або для установки окремих рекламоносіїв автономно. Вони надягають на трубу власника, яка в свою чергу кріпиться до стелажів або стін приміщення. Замість гачків часто застосовується кліпса.
Отправить сообщение