Рекламні рамки і грифельні таблички

Пластикові рами використовуються для розміщення в офісах, організаціях, установах рекламної та інформаційної продукції. Рами можна повісити на стіну або на двері, а також за допомогою тримачів встановити на столі. Даний вид пос-матеріалів використовується самостійно або в якості одного з елементів рекламної, презентаційної кампанії.

Переваги товару:

легкість. Може розміщуватися на скляній поверхні, на гіпсокартоні;
презентабельність. Стильно і сучасно виглядають в інтер'єрі будь-якого стилістичного напряму;
зручність. Друковані матеріали швидко і просто замінюються.

Ми пропонуємо Вам купити пластикові рами і власники власного виробництва. Для виготовлення використовується міцний і надійний пластик. Матеріал ударостійкий, стійкий до негативних факторів навколишнього середовища, має довгий термін експлуатації.

Обрамлення пластикової рами може бути безбарвним, червоним, зеленим, синім. Отвір для вставки знаходиться по вузькій стороні.

Стандартними є пластикові рамки розміром 214x356x11 мм, куди поміщається друкована продукція формату А4.

Також ми можемо запропонувати купити рами пластикові інших розмірів і кольорів. Для цього вам необхідно оформити детальну заявку, заповнивши онлайн форму на сайті нашого інтернет-магазину.

Ціна готової продукції вказана в каталозі поруч з описом товару. При замовленні від 100 пластикових рамок надається вигідна знижка. Вартість замовлень великих обсягів прораховується менеджером при оформленні заявки.
Отправить сообщение