Настільні перекидні системи

В асортименті POS-матеріалів перекидні системи представлені в трьох видах, один з яких - настільні конструкції. За допомогою цих компактних пристроїв можна організувати швидкий і зручний доступ до рекламної інформації та одночасно виділити друковану продукцію в окрему зону на столі. Настільні перекидні системи являють собою рамку з файлами, закріплену на невисокому підставі з кріпильним механізмом. Тримач зазвичай виготовляється з пластика або алюмінію. Вони використовуються в прийомних, регістратурах готелів та медичних установ, на виставках і в торгових залах.

Види і особливості настільних перекидних систем
Горизонтальні настільні перекидні системи імітують книгу з прозорими файлами-сторінками, в які вставляється друкована продукція. Вони можуть бути встановлені під певним кутом до горизонталі для більш зручного читання. Рамки мають різний формат і колір, кут нахилу може регулюватися, а спеціальні тримачі забезпечують безперешкодне перегортання кишень.

Вертикальні перекидні системи виглядають як стенд з декількома рамками, розміщеними навколо стержня. Стрижень зазвичай рухомо закріплений в основі, що дозволяє повертати його, щоб переглянути інформацію на наступній рамці.
Отправить сообщение