Трубки і Т-тримачі для пластикових рамок

Трубки і Т-тримачі - універсальне рішення
Пластикові рамки затребувані при оформленні торгових приміщень. Це простий і ефективний спосіб інформувати покупця про асортимент та ціни на торговельну продукцію. Рами встановлюються на утримувачі різного типу, в тому числі Т-тримачі, для монтажу їх на різних поверхнях, на будь-якій висоті, практично в будь-яких положеннях і під будь-яким кутом по відношенню до горизонту. Завдяки великому вибору способів кріплення, реклама і корисна інформація може бути розміщена у всіх зонах торгового залу на предмет меблів або архітектурному елементі. Часто для потрібного розташування використовують трубки фіксованої довжини або телескопічні алюмінієві трубки регульованої довжини, які ви можете купити в цьому розділі нашого інтернет-магазину за помірними цінами.

Особливості власників і трубок для пластикових рамок
Т-тримачі - найбільш поширений варіант кріплення рамки. Являє собою замок і трубку, приєднану перпендикулярно до неробочому боці замку власника за допомогою бічних затискачів або монолітно, утворюючи букву «Т». Бувають універсальні і полегшені. Є моделі, призначені для кріплення картонних рекламних носіїв без рамок, наприклад CB-FIX.

Т-тримачі утримують телескопічні або фіксовані алюмінієві трубки різної довжини і різного діаметру. Телескопічні зручні для установки рамки на заданій висоті. Вони поступаються фіксованим в надійності і тривалості терміну експлуатації. Алюмінієві трубки фіксованої довжини, призначені для стаціонарного розташування рамок, дешевше, але і мають тільки один варіант довжини.

Т-тримачі можуть бути використані з обома видами трубок.

Алюмінієві трубки легкі, тому конструкція в цілому зручна для використання не тільки на основі, але і для підвішування пластикових рамок, які Т-тримачі міцно зафіксують в потрібному положенні.
Отправить сообщение