Підвісні системи

Хочете використовувати свою дефіцитну торгову площу з максимальною ефективністю? Якщо так, то без підвісних систем обійтися буде складно. Нескладна система на основі профілю з рекламно-інформаційними рамками підвішується до стелі і оперативне доведення до покупця необхідної інформації забезпечено. Підвісні системи легко і просто розміщуються в будь-якому місці магазину, адже вони не заважають ні продавцеві, ні покупцеві. За допомогою додаткових пристосувань з підвісної системи можна зробити будь-яку конструкцію, яскраві і підходять за розміром рамки забезпечать додаткову увагу покупця.

Ефективне використання торгової площі - одна зі складових успіху роздрібної мережі. Застосування підвісних систем дозволяє використовувати простір магазину максимально ефективно - підвішування профілів з пластиковими рамками або рекламними плакатами над паллетной викладкою, холодильними вітринами, низькими торговими стелажами і Цінникоутримувачі дозволяє організувати ефективну комунікацію ціни про товар та інформації про товар покупцям. Розміщення на рівні очей покупців великі цінники на підвісних системах набагато більш помітні і завжди доносять потрібне повідомлення до покупця.

Підвісні системи дозволяють ефективно використовувати простір над полками, паллетной викладкою і холодильниками. Розділ також представляє широкий асортимент власників вивісок з різними варіантами кріплення, профілів для підвішування плакатів і банерів.
Отправить сообщение