Плакатні профілі

Плакатний профіль вирішує все!
Основна мета будь-якого магазину - високий прибуток при високому товарообігу, і плакатний профіль може в цьому допомогти. Оформлення місця продажів має головне значення в залученні клієнтів. Акуратна викладка товару, оптимальне зонування приміщення і плакатний профіль з яскравою рекламою дозволяють залучити покупця і створити для нього максимально сприятливі умови для покупок.

Одним з інструментів маркетингової кампанії в цьому випадку є інформування цільової аудиторії про товар, його характеристиках, переваги, ціною, а також про доступне модельному і колірну розмаїтість, про категоріях, супутніх товарів та акціях. Для успішної і яскравої реклами використовуються, серед інших інструментів, і плакатні профілі. На вітринах або поблизу від магазину для інформування застосовуються невеликі рамки, з яких збираються підвісні або перекидні системи. У нашому інтернет-магазині ви можете купити профіль для плакатів різних конструкцій.

види профілів
Плакатний профіль POSTERSNAP - алюмінієва конструкція з двох відкриваються профілів, оснащених торцевими заглушками з пластику. Профіль цього для плакатів надійно затискає вставляється плакат.

Профіль BANNERSNAP - алюмінієва конструкція з замком, що діє за принципом захоплення вставляється матеріалу з двох сторін без використання пружин або інших фіксаторів. Щільне прилягання проте не виключає переміщення вставки по довжині профілю.

Профіль для плакатів GRIPPER - модель із пластику, замикається плакат між двома частинами профілю, кріпиться до стіни на гачках або двосторонньому скотчі.

З кліпсовой профілем CLICK ви зможете надійно закріпити банери, що не вислизнути під своєю вагою з щільного затиску між двома пластиковими деталями профілю. Такий клік-профіль замикається ідеально підходить для тонких паперових і тканинних плакатів.

Переваги защипувалися профілів
Простий в експлуатації плакатний профіль з замикався замком не вимагає додаткової фурнітури для кріплення вставки.

Такий профіль для плакатів не потрібно розбирати для того, щоб замінити вставку. Досить акуратно розкрити замок, вийняти плакат і вставити наступний.

Плакатний профіль не потребує поточного обслуговування і має довгий термін служби без зменшення сили замикання.

Вони забезпечують достатній натяг плаката і високу ступінь стійкості всіх елементів в збірці, не ушкоджують поверхню вставки.

Защипувалися або закушувати профіль для плакатів з надійною системою замикання може бути використаний багаторазово для рекламоносіїв різної товщини в межах, що відповідають технічним характеристикам профілю.

Великий вибір колірних рішень пластикового продукту і декоративні якості алюмінію надають дизайнерам широкі можливості. В результаті плакатний профіль стає інтер'єрної декорацією.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, і ви хочете отримати більш детальну інформацію про технічні можливості продукції і замовити профіль для плакатів і будь-які підвісні системи, дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті.
Отправить сообщение