Пластикові тримачі-фіксатори SUPERGRIP

Тримачі SUPERGRIP і "акула" - надійність кріплення
Тримачі SUPERGRIP відносяться до власників рекламних вивісок, що відрізняються особливою гнучкістю захоплення. Вони утримують різні POS-матеріали, починаючи від цінників і шелфтокеров і закінчуючи більшими шелфбаннерамі і рекламними вивісками. Вони також використовуються в поєднанні з іншими кріпильними елементами, складаючи в цілому надійну систему.

Опис конструкції і функціональних можливостей тримачів SUPERGRIP
Їх не просто так називають тримачі «акула». Таке порівняння оригінальні брендові власники SUPERGRIP отримали завдяки характерному профілю з кутовою фіксацією. Ширина фіксації - так само, як і довжина профілю, - може бути різною, що дозволяє підбирати «акул» для вирішення будь-яких завдань з розміщенням POS-матеріалів.

Тримачі «акула» фіксуються на гладкій рівній поверхні за допомогою самоклеящегося підстави, надійно закріплює фіксування, що істотно полегшує монтаж презентаційних конструкцій в цілому.

Застосування тримача SUPERGRIP відрізняється можливістю швидко і просто змінювати кут захоплення при виникненні подібної необхідності.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити недорогі і ефективні тримачі SUPERGRIP з потрібними вам параметрами і розміщувати рекламні носії під змінним кутом. Якщо знадобиться, наші фахівці готові надати вам допомогу у виборі оптимально відповідних кріплень і іншої продукції, представленої в нашому каталозі.
Отправить сообщение