Поличні цінникотримачі

Поличні цінникотримачі: зручно і вам, і вашим покупцям!
Супермаркети, аптеки і магазини самообслуговування не можуть обійтися без такого потрібного і затребуваного POS-матеріалу, як звичайні поличні цінникотримачі. Ці пристосування дозволяють швидко розміщувати цінники безпосередньо на полицях, де знаходиться той чи інший товар, тим самим дозволяючи покупцям швидше орієнтуватися при виборі товару. В цьому розділі онлайн-каталогу вибирайте поличні цінникотримачі відповідного типу. При виникненні найменших труднощів з вибором або питань з приводу представлених у нас поличних цінникотримачі сміливо звертайтеся до нашого фахівця - він допоможе підібрати оптимальний для ваших цілей варіант.

Переваги поличних цінникотримачі перед іншими способами подання інформації про товари
універсальність
В будь-якій торговельній точці, будь то магазин продуктів, електроніки, побутової техніки або одягу, для викладки товарів використовують полки: стелажні, пристінні і т. Д. Такий спосіб представлення асортименту дозволяє істотно економити площа торгового залу. Наша пропозиція поличних цінникотримачі охоплює інтереси торгових точок всіх видів, починаючи від оптових фірм і закінчуючи роздрібними магазинами.

естетика
Завдяки продуманій конструкції кріплення поличні цінникотримачі гармонійно вписуються в будь-який інтер'єрний дизайн і не порушують загального вигляду торгового або виставкового залу. При закріпленні власників або цінників товарні полки не втратять свій первинний вигляд.

багаторазовість
Поличні цінникотримачі дуже сильно економлять час і особливо зручні:

при проведенні тимчасових акцій, коли ціни на товари знижуються на певний період;

при зміні асортименту - часткової (поповнення) або повної (всього товарного напрямку);

при зміні ціни на той чи інший товар або групу товарів.

У всіх цих випадках ви просто міняєте цінник в тримачі на інший, з більш актуальною інформацією, сам же з полицями цінникотримачі залишається на місці.

економічність
Зниження поточних витрат на організацію торгівлі - прямий і надійний шлях до підвищення прибутковості бізнесу. Ціни на поличні цінникотримачі в нашому каталозі мінімальні, що дозволить вам досягти поставлених цілей і істотно заощадити бюджет.

Асортимент поличних цінникотримачі
Ми сформували список цієї товарної категорії таким чином, щоб охопити всі можливі запити та потреби торгових точок, підібравши різні види поличних власників відповідно до сучасних вимог. Залежно від того, які у вашому магазині використовуються полки, ви зможете замовити у нас:

спеціальні тримачі на дерев'яні, скляні, профільні та сітчасті полиці різної конфігурації;

компактні цінникотримачі для закріплення на гачках;

самоклеючі власники, призначені для швидкого монтажу прямо на полиці без використання спеціального інструменту або тривалої підготовки;

різноманітні кольорові паперові вставки для власників цінників на полицях.
Отправить сообщение