Цінникоутримувачі на стелажі з профілем

Стелажні цінникотримачі - просте рішення складних задач!
Різноманітність пристосувань для презентації товару, виставленого в торговому залі, дозволяє вибрати тримачі цінників для стелажів, полиць, кошиків будь-якої конфігурації. Вони мають різні варіанти кріплення, а також різну довжину і колір профілю. Вибір залежить від інтер'єру, цінової категорії і вимог до кріплення. У нашому онлайн-каталозі ви можете вибрати і замовити поличні цінникотримачі з надійним замком, що утримує цінник під оптимальним для сприйняття інформації кутом.

Навіщо потрібні стелажні цінникотримачі?
Основною функцією торгових стелажів є презентація товару, інформує покупця про його характеристики та переваги. Мерчендайзери часто змінюють розташування продукції на полицях в залежності від попиту на певний її вид і акційних пропозицій, тому важливо створити зручні умови для швидкої зміни цінників. З цим завданням відмінно справляється цінникотримачі! Поличні цінникотримачі дозволяють зробити заміну легко і без додаткових витрат.

Зручні стелажні цінникотримачі надійно встановлюються на торці полиць завдяки замку з одного боку профілю. Є двохпозиційні поличні цінникотримачі, які можуть бути зафіксовані в двох положеннях нахилу.
Отправить сообщение