Присоски

Силіконові присоски - просто і надійно!
Силіконові присоски - широко затребувані універсальні POS-матеріали для кріплення рекламних конструкцій різного призначення. Виготовлені з міцного прозорого силікону присоски малопомітні, не акцентують на собі увагу, тому не порушують естетичну цілісність загальної презентаційної композиції. Пластичність матеріалу дозволяє швидко і зручно зафіксувати виріб на поверхні.

Присоски є універсальним способом розміщення інформації, не вимагають додаткових пристосувань і кріплень.

Можуть кріпитися до будь-якої гладкої поверхні, ідеальні для розміщення на скляній поверхні полиць або самого товару.Можуть мати різний механізм кріплення цінника або таблички, найчастіше використовують універсальні присоски, присоски з металевими гачками, з гвинтом і присоски з пістоном. У всіх випадках можливі варіанти легкої заміни інформаційного листа без зняття самої присоски.

призначення
Силіконові присоски - незамінний кріпильний елемент для оформлення будь-якого магазину, торгової або виставкової зони. З їх допомогою можна легко:

зафіксувати дрібні товари, вивіски, покажчики на горизонтальних і вертикальних площинах з рівною поверхнею;

закріпити шелфтокери;

повісити банери.

переваги
Достатня гнучкість силіконового диска з об'ємною порожниною дозволяє створити всередині присоски знижений тиск, який забезпечує надійне кріплення.

Вироби можуть бути прикріплені до скла, пластику та металу.

Конструкційну різноманітність цього типу фурнітури допускає різні варіанти кріплення. У нас ви можете купити силіконові присоски з отворами і різними власниками, а також спеціальну конструкцію присоски з гачком.

З'явилося бажання замовити якісні силіконові присоски в нашому інтернет-магазині? Ви можете зробити це без складнощів! Телефонуйте нам, щоб оформити замовлення.
Отправить сообщение