Цінникотримачі - кишені

Підвісні кишені для корисної інформації
Хто володіє інформацією - той володіє світом. Це твердження, незважаючи на свій викликає повагу вік, не втрачає актуальності і в сучасному бізнесі. Тому інформування відвідувачів було і залишається одним з основних інструментів маркетолога. Для розміщення інформаційно-рекламних буклетів і листівок використовують різні підставки і буклетніци, а для економії корисної площі в зоні обслуговування клієнтів оптимальним варіантом конструкції таких підставок є підвісні кишені з оргскла. Вони також ідеально підходять для оформлення куточка споживача.

Об'ємні настінні кишені виготовляються з легкого і прозорого оргскла, яке міцно кріпиться на вертикальну поверхню за допомогою посиленого скотча.

переваги
Легкий матеріал не вимагає застосування особливих кріпильних систем. Досить використовувати недорогий скотч, щоб встановити кишені з оргскла.

Оргскло стійко до механічних пошкоджень і не крихке, тому вироби з нього мають довгий термін експлуатації.

Прозорість кишені дозволяє отримати загальне уявлення про зміст кишені, без вилучення рекламоносія.

Об'ємні настінні кишені досить місткі. Для впевненого кріплення їх можна підвішувати на шнур.

Універсальність кишень дозволяє використовувати їх в магазинах будь-якого призначення, в офісах, банках та інших закладах у зонах обслуговування клієнтів для надання рекламного і інформаційного матеріалу.
Отправить сообщение