Економпанелі

ЕКОНОМПАНЕЛІ ДЛЯ МАГАЗИНУ

Економ панелі безумовно є найбільш часто використаними в торгових точках різного формату. З їх допомогою можна просто, швидко і оптимально облаштувати торгові приміщення. Економпанелі для магазину можуть використовуватися замість прилавків і вітрин, а так само для острівних конструкцій в центрі торгового залу.

Великий вибір кронштейнів для економпанелі дозволяє презентувати товари з будь-якої тематичної групи. Це гачки, кронштейни та дуги для плечиків, власники капелюхів і м'ячів, кошики і скриньки, полиці з ДСП, МДФ, скла, акрилу. Це дозволяє використовувати пластикові економпанелі в торгових точках будь-яких напрямків, будь то магазин одягу та взуття, спорттоварів, музичних інструментів, сувенірів та інших.

СИСТЕМА ЕКСПОПАНЕЛІ


монтаж економ панелей простий і швидкий. Облаштувати і відкрити магазин можна в дуже короткі строки. Це і є однією з причин вибору саме їх власниками торгових точок, адже для них час-гроші в прямому сенсі цих слів. Ще однією перевагою є легкий демонтаж, і при необхідності монтаж в новому торговому приміщенні. Власники магазинів, особливо якщо магазинів кілька, моніторять продажу, ефективність торгових місць, і при необхідності часто їх змінюють. Тому тут краще торгове обладнання економпанелі.

Економ панель це лист МДФ товщиною 18 мм, з одно- або двосторонньої ламінацією, з т-образними пазами. Пази використовуються для розміщення навісних елементів. Для збільшення допустимого навантаження на паз, захисту панелі від механічних пошкоджень, а також поліпшення зовнішнього вигляду використовують пластикові та алюмінієві вставки. Пластикові вставки використовують для легких товарів: біжутерія, білизна, аксесуари. Алюмінієві вставки дозволяють збільшити навантаження на паз до 40 кг.

КУПИТИ ЕКОНОМПАНЕЛЬ У ЛЬВОВІ

Пластикові економпанелі можуть бути різних кольорів і текстур. Асортимент ламінованих плит МДФ на ринку біднішими ніж ДСП, але достатній, щоб задовольнити потреби замовника. Її розміри і кількість пазів також може бути різним виходячи з колірних і геометричних параметрів торгової точки, розміру товару. Замовитивиготовленняі купити економпанелі за низькими цінами ви можете в нашому магазині "Белліра" у Львові, ми займаємося виробництвом торговогооборудованія на замовлення.

Дивіться також: Аксесуари для торгівлі, POS-матеріали , Поличні цінникотримачі
Отправить сообщение