Пружинні штовхачі товару

Пружинні штовхачі - для швидкого обслуговування покупців!

Як забезпечити постійну наявність товару у краю полки? Можна найняти для цього армію мерчендайзерів, а можна доручити цю роботу пружинним штовхачів - працюючи 24 години 7 днів на тиждень вони забезпечують ідеальну викладку і презентацію товару покупцям при мінімальних інвестиціях в свою покупку. Пружинні штовхачі повсюдно поширені в викладенні сигарет, колготок, легких товарів в плоскій або коробочки упаковці. Штовхачі товару ідеально доповнюють поличні роздільники, роблячи їх використання максимально ефективним.

Поличні штовхачі відрізняються силою пружини (3, 6, 9 або 12 Ньютоновий), наявністю або відсутністю ковзної основи (безосновние штовхачі рекомендується використовувати для більш легкого товару) і шириною основи штовхача (Стандарт, Слім, Міні). Як і поличні роздільники, пружинні штовхачі кріпляться на полицю за допомогою профілів T- RAIL або L-RAIL в передній і задній частині полки

Пружинні штовхачі призначені для організації викладки товарів певних категорій; як правило, це легкі і відносно плоскі упаковки, що розміщуються на глибоких полицях. Таке конструкційне рішення особливо зручно при високому попиті на товар і інтенсивних покупках, наприклад, в кіосках з продажу тютюнових виробів, які оснащуються штовхачами для сигарет. Штовхачі кріпляться безпосередньо до переднього і заднього торця полки.

Різновиди пружинних штовхачів
В цілому пружинні штовхачі є частиною системи організації поличного простору поряд з поличними роздільниками і обмежувачами. Вони відрізняються такими основними параметрами, як ступінь стиснення пружини, тип профілю, ширина основи штовхача, міцність конструкції.

Прогресивні штовхачі з переднім обмежувачем призначені більшою мірою для важких продуктів.

Пружинні штовхачі, оснащені задньою опорою, підходять для стелажів без задніх стінок.

Штовхачі товару з профілем з насічками зручні для штучного товару; такими, наприклад, можуть бути штовхачі для сигарет.

Штовхачі для сигарет часто встановлюються в спеціальний лоток і забезпечують моментальну доступність наступної сигаретної пачки при вийманні однієї з лотка.

Якщо ви хочете купити штовхачі для сигарет або пружинні штовхачі для інших товарів різних конструкцій і розмірів, звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті. Наші консультанти відповідять на всі ваші питання.
Отправить сообщение