Профілі для кріплення розділювачів і штовхачів на полицю

Для надійної фіксації роздільників і штовхачів на полиці необхідні передній і задній профілі, що кріпляться на полицю. Вибір профілю обумовлений висотою роздільник і типом товару. Можливе кріплення профілю на різні види скотча, включаючи магнітний.

Вузький профіль на клейкою стрічці широко використовується для кріплення невисоких роздільників - висотами 30 і 60 мм. Він непомітний на полиці, простий у використанні і має низьку ціну.

Для фіксації роздільників висотами 120 і 200 мм рекомендуємо використовувати більш широкий профіль. У разі якщо полку нахилена, необхідно забезпечити додаткову фіксацію - для цього використовуйте профіль на спіненої клейкої стрічки. У відкритих холодильниках ми рекомендуємо використовувати профіль на магнітній вінілової стрічці.

Використання кріпильних профілів в формі L-подібного обмежувача забезпечує утримування продуктів на полиці від падіння - це актуально і при використанні пружинних штовхачів, і без них. Прозора передня частина обмежувача не закриває зовнішній вигляд продукції на полиці. Наш каталог являє передні обмежувачі висотою 30 і 80 мм.

Закруглений профіль PRO30, що має Т-подібний профіль для кріплення роздільників, найбільш часто використовується для створення шелфорганайзери - спеціальних зон для виділення певних продуктів на полиці. Можливість установки в профіль друкованої рекламної вставки привертає до його виділяє продукту підвищену увагу покупців.
Отправить сообщение