Поличні розділювачі і штовхачі товару

Ми пропонуємо рішення для оптимізації поличного простору для різних товарних груп. За допомогою поличних роздільників, або як їх ще називають - подільників, Ви зможете уявити товар в найбільш привабливому вигляді для Покупця і підвищити продажі даної категорії товару.

Організація поличного простору за допомогою системи пластикових роздільників товарів
Перевагою даного рішення буде розміщення представленої продукції, спрощення процесу управління товарним запасом на полиці і зниження тимчасових витрат торгового персоналу на роботу з підтримки викладки. У нашому асортименті Ви знайдете роздільники стандартної і регульованої довжини (мають насічки для відламування з кроком 25 мм), висотою від 30 до 200 мм, з переднім обмежувачем або без обмежувача.

В процесі виробництва виробів застосовуються виключно сучасні і якісні матеріали, прогресивні технології, а також універсальні дизайнерські рішення. Таким чином, сучасні поличні роздільники здатні виправдати навіть самі завищені очікування. Вони відрізняються надійністю і стійкістю до зносу, що позитивно позначається на тривалості терміну експлуатації.Автоматичні штовхачі товару
Штовхачі використовуються для автоматичної подачі до краю полиці легких товарів в коробках, картоні або іншій плоскій упаковці. Міцна змінна основа забезпечує рівне переміщення штовхача і товару, а також надає додаткову жорсткість конструкції. Штовхачі товару ідеально доповнюють поличні роздільники, роблячи їх використання максимально ефективним.

Штовхачі в комплекті з профілем - це найкращий варіант для будь-якого магазину. Пружинні штовхачі по суті замінюють декількох мерчендайзерів, підсувають товар до краю, створюючи при цьому видимість заповненої полки. Пружинні штовхачі широко поширені в викладенні сигарет, колготок, шоколадок і т.д.Bellira рекомендує:
• Шоколад, гастрономія
Для похилій полиці: роздільники висотою 120 мм. Опорний профіль для фіксації подільників на полиці.

Для полки без нахилу: роздільники висотою 60 мм. Опорний профіль для фіксації подільників на полиці. Штовхачі з ковзаючою основою, розширювачем для штовхача, великі задні опори.

Рекомендуємо скористатися готовим рішенням для викладки шоколаду.

• Тютюнові вироби
Рекомендуємо роздільники висотою 60 мм з переднім обмежувачем. Опорний профіль для фіксації подільників на полиці. Штовхачі потужністю 3 N зі ковзної основою.
Ви можете скористатися пластиковим лотком SIG-TRAY для викладки стандартних сигаретних пачок.

• Товари для краси і здоров'я
Роздільники висотою 60 або 120 мм в залежності від висоти упаковки товару. Опорний профіль для фіксації роздільників на полиці. При необхідності, автоматичні штовхачі зі ковзної основою.
• Побутова та автохімія
Роздільники висотою 60 або 120 мм в залежності від висоти упаковки товару, з переднім обмежувачем. Опорний профіль для фіксації роздільників на полиці.

• Панчішно-шкарпеткові вироби
Роздільники висотою 60 або 120 мм в залежності від висоти упаковки товару, з переднім обмежувачем. Опорний профіль для фіксації роздільників на полиці. Пластикові міцні задні опори BACK в комплекті з ребристим профілем BACKLINE.

• Канцелярські товари
Роздільники висотою від 60 до 200 мм в залежності від висоти упаковки товару. Опорний профіль для фіксації роздільників на полиці.
• Фармацевтичні товари
Роздільники висотою 30 або 60 мм, з переднім обмежувачем або без нього. Опорний профіль для фіксації роздільників на полиці. Штовхачі з ковзаючою основою.Купити поличні роздільники в інтернет-магазині Bellira.com.ua
Ми пропонуємо поличні роздільники різних видів. Їх якість не викликає ніяких сумнівів і є гарантією того, що використання представлених виробів буде дійсно ефективним.

Наша цінова політика відрізняється доступністю і чесністю, завдяки чому будь-яка покупка буде дійсно вигідною.

Для того щоб отримати кваліфіковану консультацію, достатньо просто звернутися до наших фахівців, які завжди готові відповісти на будь-які питання щодо представленої продукції.

Зробіть вибір на користь бездоганного сервісу і кращого асортименту - зробите покупку в нашому інтернет-магазині.
Отправить сообщение