Стенди з економпанеллю

Площа торговельної точки не дозволяє помістити громіздкою обладнання? НЕ хочете захаращувати магазин стійками? Економте місце і гроші? Економ панель - це те, що потрібно саме в цій ситуації! Легке, Трансформируемое, багатофункціональне і недороге, з можливістю доповнення всевозможними аксесуарами - чого можна ще хотіти від торгового оснащення?

Економпанелі - економити ЧАС, ГРОШІ, МІСЦЕ!
ТОРГІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ЕКОНОМ КЛАСУ переслідує КІЛЬКА ЗАВДАНЬ:
Заощадити гроші. На те він і економ клас, щоб бути недорогим. Вартість більшості видів панелей рідко перевищує поріг в 700грн. Значить, НЕ доведеться витрачати величезні суми на придбання необхідного обладнання. Зашив стіни в наші панелі, ви також зможете заощадити на ремонті приміщення. Це вигідно - можна буде вкласти заощаджені гроші в рекламу або святкове відкриття магазину;
Заощадити місце. Вся конструкція (торгові економпанелі + додаткові елементи) Чи не буде виступати зі стіни більше, ніж на 450 мм. Ще метр потрібно залишити для проходу покупців. Ось і все - повнофункціональна вітрина готова! А ширина економпанелі становить всього 1200 мм). Залишається досить багато місця для інших елементів обладнання;
Заощадити час. Монтаж стійки економпанелі Займає буквально 5 хвилин. Ще хвилина знадобиться, щоб встановити аксесуари - гачки, кронштейни і так далі. Додамо до цього деякий час на розкладку товару - і ви побачите, що на підготовку торгового приміщення до роботи піде менше одного робочого дня! Ні з яким іншим видом обладнання вкластися в такі короткі терміни просто неможливо!

Стенди з економпанеллю - ЛЕГКО, мобільно, ЗРУЧНО!

Очевидно, що економпанелі є унікальним у своєму роді. Складно знайти більш компактну, легку і комфортну в експлуатації конструкцію. Тільки уявіть собі, що потрібно монтувати величезну вітрину з ДСП і скла. На це піде цілий день, вона буде важить добрих 70 кілограм і займати половину корисної площі. І найнеприємніше - потрібно буде постійно Слідкуйте за тим, щоб не пошкодити її.

Порівняйте це з економпанелями - монтаж по кілька годин, компактність, легкість, простота. Крім того, конструкцію стелажа змінити неможливо, у випадку з економпанелеми досить просто перевага гачки! Потрібно розмістити новинку на самому видному місці? Легко! Хочете збільшити кількість демонстрованих товарів? Будь ласка! Все в ваших руках і підвладне лише вашої фантазії! Якщо раніше вибір меблів в магазин був однією з найскладніших завдань для працівників торгівлі, то завдяки економпанелі торгове обладнання взагалі перестало бути проблемою!

Економпанелі, БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ - ГАРАНТІЯ УСПІХУ!
Важливий момент: як і будь-яке інше обладнання, економпанелі мають межі допустимих навантажень. Необхідно ретельно Слідкуйте за тим, щоб не Перегрузить панель - в іншому випадку це чревате наслідками. Чим більше навантаження здатний витримати несучий елемент, тим більше товару можна буде на ньому розмістити.

Наші економпанелі робляться з МДФ - матеріалу, по міцності можна порівняти з морений дубом. Висока надійність даного матеріалу в поєднанні з прекрасним зовнішнім виглядом - ось що потрібно вашому магазину! У нас ви можете придбати як стандартні економпанелі розміром 1200x2400 мм, так і зробити індивідуальне замовлення.

Купуйте якісні економпанелі від надійного постачальника - гарантую себе спокій і впевненість в його міцності, красі і безпеки!
Отправить сообщение