Тримачі цінників

Тримачі цінників - змусьте цінники працювати на вас!
При всій своїй уявній незначності цінники здійснюють прямий вплив на товарообіг. Відсутність важливої ​​для споживачів інформації або незручне розміщення цінників майже в 100% випадків призводить до відмов від покупки. Щоб забезпечити сприятливі умови для вибору товару, використовуйте якісні пластикові цінникотримачі. У нашому інтернет-магазині ви можете купити тримачі для цінників з різних матеріалів за помірними цінами.

Умови розміщення цінникотримачів
Тримачі цінників повинні бути розміщені під товаром або над ним, але ніколи нічого не винні заступати його.

Важливо, щоб розміри цінника, власника і шрифту відповідали розміру товару і не заважали його сприйняття.

Не забувайте, що цінник виконує інформує функцію одночасно з привертає. Акуратні пластикові цінникотримачі звертають на себе увагу і мотивують на вивчення якостей товару.

Торгове приміщення, оформлене за принципом однаковості, коли використовуються однакові тримачі для цінників, сприяє легкому сприйняттю інформації покупцем і справляє сприятливе враження про магазин, викликає бажання в нього повернутися.

види цінникотримачі
Вибір форми та розмірів пластикових тримачів для цінників залежить від місця їх застосування та особливостей товару. Так, наприклад, цінникотримачі для гастрономії істотно відрізняються від виробів, призначених для товарів непродуктової групи. Відповідно до конструкційними особливостями розрізняють такі цінникотримачі:

настільні,

настінні,

навісні,

з кріпленням у вигляді затискачів і кліпс,

власники-равлики,

на магнітах і присосках,

техно-міні.
Отправить сообщение