Універсальні цінникотримачі на шарнірах

Компоненти конструктора цінникотримачі на шарнірах дозволяють швидко створити цінникотримачі, який необхідний конкретно вам. Широкий вибір основ-тримачів, перехідників і власників цінників допомагають створювати безліч комбінацій. Більш того, маючи в запасі необхідні елементи, ви можете легко видозмінювати вже створені цінникотримачі. Компоненти системи можуть використовуватися в магазинах різних форматів, а також в якості власників вивісок і шелфтокеров.

Як і цінникотримачі-прищіпки, всі власники цінників цієї групи використовують шарнірне з'єднання елементів для максимальної рухливості елементів відносно один одного. Це забезпечує можливість використання цих цінникотримачі в магазинах різних типів. Можливість використання різних видів підставок - простих, зі скотчем, з магнітом, можливість регулювання висоти ніжки цінникотримачі - все це створює можливості для кріплення цінників, шелфтокеров і рекламних вивісок, також інших сел матеріалів в різних відділах сучасних магазинів.

цінникотримачі цієї групи також широко використовуються як власники рекламних вивісок, карток в офісах продажів туристичних компаній, страхових компаніях і банках, роздрібних офісах провайдерів послуг.
Отправить сообщение