Вставки в цінникотримачі

Залежно від того, де і яким чином ви встановлюєте і закріплюєте інформацію про ціну товару, наша компанія може запропонувати вам кілька видів вставок в ціннкотримачі: кишені для цінників, чорні таблички для написів крейдяним маркером, поличні Цінникоутримувачі IP і рамки серії ТЕХНО МІНІ.

Кишені для цінників: практично, зручно, вигідно
Цінники інформують покупця про вартість товару, на підставі цієї інформації приймається рішення про покупку, тому її оформлення має велике значення. Важливо забезпечити легку читаність і сприйняття тексту на цінниках, акуратний вигляд самої таблички з написом і оптимальне її розміщення. Для того щоб захистити цінник від негативного зовнішнього впливу, його можна помістити в кишеню, який легко кріпиться до вертикальної або горизонтальної поверхні. Кишені для цінників з ПВХ є більш дешевою альтернативою пластиковим рамкам.

Кишені для цінників можуть бути призначені для кріплення на гачках або на магнітному скотче. Вони виготовлені з ПВХ з антибліковим ефектом, що дозволяє встановлювати такі зручні кишеньки для цінників в яскраво освітлених приміщеннях.

переваги
Легка і проста конструкція кишень не ускладнює торгове обладнання, до якого кріпиться.

Просте магнітне кріплення ідеально підходить для металевих поверхонь і не пошкоджує матеріал, на який встановлюється.

Універсальність вироби виражається в застосовності цього рішення в будь-яких умовах, а також в доступності різних розмірів. Ви можете замовити кишені для цінників формату А4, А5, А6, А7 або з нестандартною шириною і висотою.

Кишеньки для цінників можуть встановлюватися у вертикальній і горизонтальній орієнтації, в залежності від ваших бажань.

Вибирайте будь-які кишеньки для цінників з м'якого ПВХ і замовляйте їх в будь-якій кількості у нас на сайті. Якщо вам потрібна додаткова консультація, зателефонуйте нам за вказаними телефонами, наші співробітники дадуть відповідь на всі питання щодо нашого асортименту POS-матеріалів.
Отправить сообщение