Задні опори

Для забезпечення найкращої представленості товару на полицях, підтримання порядку і наочності викладення для покупця, спільно з поличними роздільниками використовують задні опори.

Їх використання особливо важливо при викладенні плоских і легких товарів, які не можуть самостійно перебувати у вертикальному положенні на полиці. Ребристі виступи в нижній частині опори утримують плоскі упаковки товару, забезпечуючи привабливу викладку. Може використовуватися в системі з ребристим профілем, або кріпитися за допомогою магнітного скотча безпосередньо до полиці.

Використання задніх опор в комплекті з поличними роздільниками дозволяє забезпечити рівну фронтальну викладку плоского товару, наприклад, сирної, рибної або м'ясної нарізок.

Ми пропонуємо кілька комплектацій задніх опор BACK і BACK-XL. Максимальні зручність і функціональність викладки забезпечують комбінації з задньої опори з пружинним штовхачем і пристроєм ручної подачі. Задня опора на магніті забезпечує максимальну простоту у використанні.
Отправить сообщение